Візит до Путрівського навчально-виховного комплексу

14 березня з метою розгортання профорієнтаційної роботи відбувся візит групи від Університету «Україна» у складі представника Інженерно-технологічного інституту та фахівців Центру профорієнтації до Путрівського навчально-виховного комплексу, що у Васильківському районі.

Представник Інженерно-технологічного інституту зробила презентацію свого ВНЗ, розказала про спеціальності, напрямки підготовки та умови вступу.

Фахівці Центру ознайомили школярів зі спеціальностями, напрямками підготовки в інститутах і на факультеті Університету «Україна». Особливу увагу приділили Васильківському коледжу та Коледжу “Освіта”.

Учні виявили бажання завітати до столиці та взяти участь у Дні відкритих дверей Університету.

З керівництвом навчального закладу підписано угоду про співпрацю.