Корисні посилання

Автомобілі та автомобільне господарство

http://autoservic.at.ua/ – Ласкаво просимо в автосервіс! У нас ви зможете завантажити безплатно, автокнижки, мультимедійне керівництво по ремонту авто, посібники для автомобілів, Мануали по ремонту авто. Також зможете замовити потрібні вам програми по ремонту авто.

http://www.fiat-ukraine.com/ – ФІАТ

http://www.detalmach.ru/ – Детали машин. Электронный учебный курс для студентов очной и заочной форм обучения

http://www.prikladmeh.ru/ – Прикладная механика. Электронный учебный курс для студентов очной и заочной форм обучения

http://www.soprotmat.ru/ – Сопротивление материалов. Электронный учебный курс для студентов очной и заочной форм обучения

http://www.teoretmeh.ru/ – Теоретическая механика. Электронный учебный курс для студентов очной и заочной форм обучения

http://www.teormach.ru/ – Теория машин и механизмов. Электронный учебный курс для студентов очной и заочной форм обучения

Дизайн

http://www.vangogh.ru/study/book1/ – Практичне керівництво по малюнку і живопису. Третьяковська галерея, Ермітаж, художні виставки незмінно привертають увагу мільйонів глядачів. Вже це одне говорить про те, як привабливе образотворче мистецтво. Але є особлива категорія цінителів прекрасного, яких називають самодіяльними художниками. Це люди найрізноманітніших професій, різного віку, що віддають своє дозвілля творчості. До них і звернені наші бесіди про малюнок і живопис.

http://zerolayer.ru/2007/04/27/rukovodstvo_po_sozdaniju_kompozicii_v_fotografijakh.html – Керівництво зі створення композиції у фотографіях Вдала композиція – запорука успіху і керуючись простими правилами можна із звичайної фотографії зробити щось більше, що вбиратиме погляд і викликатиме відчуття при перегляді. Я покажу Вам на практиці як можна легко створити цікаві композиції, як говоритися – “менше слів, більше діла”, так і зробимо.

Анатомія для художників

Автор: Барчаї Е.

Загальновідомо, що без знання анатомії неможливо вірно передати особливості фігури людини, характер його рухів.

Професор Барчаї користується для показу людського тіла методом художнього зображення. Його анатомічні малюнки не лише точне відтворення людських кісток і мускульної системи, але і роботи художньої цінності.

Книга — хороший довідник для початкуючого художника при вивченні будови людського тіла. Вона представляє великий інтерес для кожного майстра образотворчого мистецтва, а також для всіх тих, хто має яке-небудь відношення до мистецтва, бо вона загальнодоступним і художнім методом знайомить з вічною темою образотворчого мистецтва — людським тілом.

http://www.koob.ru/barchai_e/anatomiya_dlya_hudozhnikov

Живопис. Навчальні посібники з живопису [PDF, DjVu]

Уроки живопису. Живопис. Перші кроки. Мистецтво малювання та живопису. Практичний курс. 17 випусків. Аксьонов. Колір і лінія. Вень У. Жівопис і каліграфія Китаю. Як писати масляними фарбами.

Колекція книг різного часу випуску за малюнком у форматах PDF, DjVu. Scott Burdick.

http://history.kinoteatr-on-line.ru/main/2924-navchalni-posibniki-z-zhivopisu.html

Інтер’єр вітальні

«Оформлення домашніх інтер’єрів» – альманах, випуск четвертий – Переклад, І Осипова, 1997 – Видавничий дім «ТРИЭН» – Москва – 1998

У вітальні найчастіше приймають гостей, і не дивлячись на те, що вона є загальною для всіх, її убрання повинне відображати ваш власний смак.

Знайомлячись із стилями убрання, які представлені в цій книжці, – класичним, стилем кантри, сучасним і комбінованим, – ви можете виявити, що один з них вам особливо близький. Вибираючи один з пропонованих способів убрання, ви створите вітальню, що відображає ваш особистий смак.

http://knigi.tr200.ru/v.php?id=194

Інтер’єр та предметний дизайн житлових будинків

Автор: Агранович – Пономарєва Є.С., Аладова Н.І.
Видавництво: Феникс – Рік: 2005 – Сторінок: 383 – Формат: DOC – Розмір: 75.3 Mб
Мова: російська

У навчальному посібнику розкривається комплексний підхід до формування інтер’єру, враховуючи соціальну доцільність житлового інтер’єру, його функціонально-технологічні аспекти, просторову організацію житла і екологічні принципи. Пояснюється специфіка проектування основних приміщень квартири: передпокою, загальної, спальної і дитячої кімнат, кухні ванни і туалету. Дані художні особливості проектування житлового інтер’єру: композиційне і колірне рішення, використання скла, тканин, зелені в інтер’єрі.

Особлива глава присвячена обробці стенів шпалерами, декоративними листами і панелями, встановленню трансформованих перегородок і штор і багатьом іншим конструктивним прийомам устаткування житла.

http://knigi.tr200.ru/v.php?id=368326

Історія дизайну

Экскурс в историю дизайна. От Сократа до Баухауза

… Саме екскурс в історію дизайну і пропонується виконати в цій статті.

Визначити точку відліку, коли ж з’явилося таке явище, як “дизайн”, досить складний. Важко уявити собі дизайнера в брудних шкурах і з дубиною в руках, проте потреба людини зробити знаряддя праці зручнішим, красивішим, функціональним з’явилася саме разом з цими знаряддями праці, чи не так?

http://www.nundesign.com/st/30.html

Композиція в живопису

Автор:Н. Н. Волков
Видавництво: Искусство
Рік: 1977
Формат: PDF
Розмір: 267.6 Mb
Мова: Російська

Книжка складається з двох частин і присвячена формам композиції. Має досвід вирішення основних питань теорії композиції.

http://mirknig.com/knigi/kultura/1181349151-kompoziciya-v-zhivopisi.html

Малювання з натури

Декоративне малювання.

Малювання людини.

Компонування малюнка.

http://president-hotel.kiev.ua/dekorativnii_risunok.html

Основи дизайну. Композиція в дизайні. Закони композиції. Архітектурний дизайн

Чи може кожен стати дизайнером? Дизайн – це область, яка вимагає від людини, яка ним займається, максимальної концентрації, неосяжної фантазії, твердих знань і довгих років практики. Тому, дизайнером може бути не кожен, але спробувати можуть всі. Отже, спробуємо розібратися з ключовим поняттям у дизайні – композицією.

http://www.dreamcity.com.ua/doc/14/1/67/

Рисунок. Відео-уроки з Малювання

“… Не читаючи Жодних Товстих Книг, Не Відвідуючи Дорогих Репетиторів і Художніх Шкіл. Все, Що Вам Потрібне, Аби Навчитися Малювати, Знаходиться Тут, У 50-ти Відео-уроках з Малювання…”

http://www.paint-profi.ru/

Електроніка

Комерційні електронні схеми

Автор: Дрік А.В., Балахнічев І.Н. Рік видання: 1997
Формат: pdf
Видавництво: Мінськ: Бітрікс
Сторінок: 80 Розмір: 38 Mb
Мова: Російська

Назва книги вибрана не випадково, оскільки всі описані схеми володіють безперечним комерційним потенціалом. В той же час, вони прості і зібрані з доступних елементів, тому їх можна застосовувати як для себе, так і для організації дрібносерійного виробництва. Практично всі конструктивні рішення випробувані на практиці, виготовлені дослідні зразки.

http://www.knigka.info/2010/11/24/kommercheskie-jelektronnye-skhemy.html

Основи електротехніки та електроніки.
Підготовка та проведення лабораторних робіт з курсу «Основи електротехніки та електроніки»

Методичні рекомендації – Черкаський державний бізнес – коледж – Черкаси, 2002 – 35 c.

Лабораторні роботи дозволяють закріпити базові поняття та визначення з основ електротехніки, підтвердити основні закони електротехніки.

Можуть використовуватись для закріплення відповідних тем в рамках курсів “Основи електротехніки і електроніки”, “Теорія електричних та магнітних кіл” для студентів спеціальностей “Програмування для електронно-обчислювальної техніки і автоматизованих систем”, “Обслуговування комп’ютерних та інтелектуальних систем і мереж” вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

http://uareferats.com/index.php/book/download/124

Охорона праці та безпека життєдіяльності

Безпека життєдіяльності

Автори: Желібо Є.П., Чмир А.І., Троян В.С., Савінов Є.О.
Курс лекцій. – Ірпінь: Академія ДПС України, 2001. – 356 с.

Курс лекцій охоплює весь матеріал, передбачений програмою нормативної дисципліни “Безпека життєдіяльності” для вищих закладів освіти, затвердженою Міністерством освіти і науки України 4 грудня 1998 року.

У курсі лекцій розглянуто комплекс питань, які стосуються основних аспектів взаємодії людини з середовищем її життєдіяльності.

Подано характеристику джерел і породжених ними небезпек, що впливають на здоров’я і життя людини в усіх сферах її діяльності та можуть призвести до виникнення надзвичайних ситуацій. У лекціях сформульовані основні захисні заходи та засоби, які забезпечують безпеку життєдіяльності людини. Значна увага приділена людині, її фізіологічним та психологічним особливостям, медико-біологічним та соціальним проблемам здоров’я.

Рекомендовано для студентів усіх спеціальностей.

http://studentbooks.com.ua/content/view/35/76/

Валеологія

Жидецький В.Ц., Джигирей В.С., Мельников О.В. Основи охорони праці. – Вид. 2-е, стериотипне. – Львів: Афіша, 2000. – 348 с.

Інструкція з охорони праці для працівників, зайнятих на роботах із персональними ЕОМ

Інструкція з охорони праці під час вантажно-розвантажувальних робіт

Інструкція з охорони праці під час робіт на копіювальних апаратах

Основи охорони праці – Керб Л.П.

Навч.-метод. посібник для самост. вивч. дисц. — К.: КНЕУ, 2001. — 252 с.

Посібник містить програму курсу, методичні вказівки до вивчення кожної теми курсу, практичні завдання і плани семінарських занять, запитання до контролю знань, тематику рефератів, список рекомендованої літератури.

Призначений для самостійного вивчення студентами основ охорони праці.

http://studentbooks.com.ua/content/view/535/76/

Охорона праці. Інтерактивний комплекс навчально-методичного забезпечення

Автор – В.М. Москальова. Рівне.НУВГП , 2009

У навчально-методичному комплексі посібника розглядаються відповідно до типової програми нормативної дисципліни «Основи охорони праці», питання що стосуються правової законодавчої і нормативної бази та основних принципів державної політики у виробничій сфері.

Згідно до структури дисципліни комплекс навчально-методичного забезпечення містить вказівки щодо вивчення питань основ фізіології , гігієни праці та виробничої санітарії, характеристику основних шкідливих виробничих чинників , та їх біологічну дію на організм людини, а також основні вимоги до технічної і пожежної безпеки при експлуатації технологічного обладнання та складові системи надійного захисту.

Комплекс навчально-методичного забезпечення дисципліни містить вказівки щодо вивчення окремих тем, плани практичних занять, тематику самостійної та індивідуальної роботи, контрольні тестові програми, питання для самоконтролю та список рекомендованої літератури , що надасть допомогу студентам вищих навчальних закладів в умовах кредитно-модульної організації навчально процесу.

http://studentbooks.com.ua/content/view/1327/76/

Охорона розумової праці: навчальний посібник. – Київ, 2012.

Типова навчальна програма нормативної дисципліни «Охорона праці в галузі» для вищих навчальних закладів для всіх спеціальностей за освітньо-кваліфікаційними рівнями «спеціаліст», «магістр». – Київ, 2011.

Технологія харчування

Біохімія

http://www.biochemistry.org.ua/index.php?lang=ru — Інститут біохімії ім. І.О.Палладіна НАН України

http://www.lp.edu.ua/fileadmin/ICCT/top/pub/nie/bx.htm — Робоча навчальна програма дисципліни «Біохімія»