Переможці Конкурсу на звання кращого викладача Університету «Україна», присвячений 17-й річниці Університету «Україна»
Кращий викладач з інженерно-технічних дисциплін | Калакура Марія Михайлівна – завідувач кафедри технології харчування Інженерно-технологічного інституту (м. Київ); |
Кращий викладач з інженерно-технічних дисциплін | Брускова Діана-Марія Ярославівна – доцент кафедри сучасної інженерії та нанотехнологій Інженерно-технологічного інституту (м.Київ); |
Кращий викладач – новатор | Дідовець В’ячеслав Євгенійович – асистент кафедри автомобільного транспорту та соціальної безпеки Інженерно-технологічного інституту (м. Київ), Лукашенко Тетяна Федорівна – к.пед.н., доцент кафедри сучасної інженерії та нанотехнологійІнженерно-технологічного інституту (м.Київ); |
Кращий викладач – наставник СННВП | Урсуляк Лариса Василівна – старший викладач кафедри сучасної інженерії та нанотехнологій Інженерно-технологічного інституту (м.Київ). |
Горбик Олександр Романович:
Важливо допомогти студентам знайти свій творчий стиль
Переможці Конкурсу на звання «Лідер року Університету «Україна», присвяченого 16-ій річниці з дня заснування університету
Кращий викладач із інженерно-технічних дисциплін | Чередник Володимир Миколайович – доцент кафедри автомобільного транспорту та соціальної безпеки Інженерно-технологічного інституту;
Жовнір Микола Федорович – професор кафедри сучасної інженерії Інженерно-технологічного інституту; Бублик Галина Аврамівна – доцент кафедри технології харчування Інженерно-технологічного інституту. |
Викладач-новатор | Кущевська Ніна Федорівна – завідувач кафедри сучасних нанотехнологій та наноматеріалів Інженерно-технологічного інституту. |
Кращий викладач-наставник СННВП | Хлопяк Олена Костянтинівна – старший викладач кафедри технології харчування Інженерно-технологічного інституту. |
Переможці конкурсу на кращий конспект лекцій:
Мраморнов Борис Сергійович, Малишев Віктор Володимирович за конспекти лекцій «Основи колоїдної хімії (поверхневі явища та дисперсні системи)» (Інженерно-технологічний інститут).
.
Переможці Конкурсу на звання «Лідер року Університету «Україна», присвяченого 15-ій річниці з дня заснування університету
Номінація «Кращий викладач з фаху»:
Кращий викладач інженерно-технічних дисциплін:
Юліна Антоніна Іллівна –
доцент кафедри технології харчування
Інженерно-технологічного інституту, м. Київ
Номінація «Кращий викладач-наставник СННВП»:
Калакура Марія Михайлівна –
завідувач кафедри технології харчування
Інженерно-технологічного інституту, м. Київ
Номінація “Кращий навчальний посібник”:
Душейко Володимир Антонович, Габ Ангеліна Іванівна, Кущевська Ніна Федорівна, Малишев Віктор Володимирович за навчальний посібник “Фізико-хімічні методи аналізу”
Номінація “Кращий конспект лекцій”:
Бублик Галина Аврамівна за конспект лекцій “Автоматика і автоматизація виробничих процесів закладів ресторанного господарства”
Переможці Конкурсу на звання «Лідер року Університету «Україна», присвяченого 14-ій річниці з дня заснування університету
Номінація «Кращий викладач-наставник СННВП»:
2 місце:
Хлопяк Олена Костянтинівна – старший викладач кафедри технології харчування Інженерно-технологічного інституту, м. Київ
Яценко Надія Іванівна, старший викладач кафедри технології харчування Інженерно-технологічного інституту, м. Київ
Номінація «Кращий викладач – керівник НДРС»:
1 місце:
Калакура Марія Михайлівна – к.т.н., професор, завідувач кафедри технології харчування Інженерно-технологічного інституту, м. Київ
Номінація «Кращий викладач з фаху»:
Кращий викладач інженерно-технічних дисциплін:
Гладка Тетяна Миколаївна – Київ, Інженерно-технологічний інститут, доцент кафедри хімії та новітніх хімічних технологій, кандидат технічних наук
Спортивна гордість інституту
Корнійко Олександр –
магістр електронної апаратури,
майстер спорту з біатлону.
Види спорту: армспорт, лижні гонки, біатлон.
Член штатної збірної команди України із зимових видів спорту серед спортсменів із ураженням опорно-рухового апарату.
Спортом почав займатися з 2000 року (важка атлетика).
Призер чемпіонату України з плавання 2009-2012 років.
У 2009 році почав займатись армспортом і вже в 2010 році на чемпіонаті України виборює срібну нагороду і входить до складу збірної команди України з армспорту серед спортсменів із вадами опорно-рухового апарату.
У 2011 році розпочав тренування з лижних гонок та біатлону і відразу став кандидатом у збірну України з лижних гонок та біатлону.
У 2012 році на Чемпіонаті України з лижних гонок та біатлону виборов I та III місця. Завдяки наполегливим тренуванням увійшов до складу збірної команди України з зимових видів спорту та зараз у її складі готується до участі у Паралімпійських іграх із зимових видів спорту.
Корнійко Олександр виступає у складі збірної України на Паралімпіаді – 2014 у Сочі.
Прочитати статтю “Не помилитися”
Малишевський Сергій –
випускник спеціальності «Автомобільний транспорт» Інженерно-технологічного інституту.
Срібний призер ХХ Дефлімпійських (для спортсменів із ураженнями слуху) Ігор 2005 року в Австралії (Україна тоді завоювала І загальнокомандне місце), бронзовий призер ХХІ Дефлімпійських Ігор 2009 року в Тайвані, срібний призер ХХІІ Дефлімпійських Ігор 2013 року в Софії, чемпіон світу 2004 року, срібний призер 2008 року з греко-римської боротьби, заслужений майстер спорту.
Нагороджений орденами «За мужність» III, ІІ та І ступенів.