Гук Леонід Йосипович

Кафедра дизайну

Посада: професор кафедри

Досвід роботи: 32 роки, в Університеті “Україна” – з 2002 року

Почесні звання і відзнаки:

Член Національної спілки художників України (2000)

Заслужений працівник культури України (2001)

Біографія

Народився 14 лютого 1959 року в селі Кривухи Рівненської області.

Працює в галузі художнього оформлення. Основні твори: художнє оформлення – м. Києва до Дня Незалежності України (1996), Майдану Незалежності до Новорічно-Різдвяних свят (1997), опери «Цар Едіп».

Відомості про вищу освіту

У 1986 році закінчив Львівський державний інститут прикладного та декоративного мистецтва. Педагоги з фаху – С. Соколов, О. Вендзилович.

Після закінчення інституту працював на Виробничому об’єднанні «Київміськоформлення»; з 2002 року – на кафедрі дизайну Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» (Київ).

Основні етапи діяльності

У 1976-1978 роках працював на Заводі гумовотехнічних виробів на посадах робітника будівельного майданчика І розряду, художником-оформлювачем.

У 1986 році після закінчення інституту працював на Виробничому об’єднанні «Київміськоформлення» на посаді художника-оформлювача.

З 2002 року працює на кафедрі дизайну Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» (Київ).

Викладає дисципліни

  1. Композиція
  2. Основи моделювання та формоутворення
  3. Етнокультурне формоутворення в дизайні інтер’єру
  4. Графічний дизайн у формоутворенні середовища

Галузь наукових інтересів

Перелік наукових праць за останні роки

№ з/п Назва публікації Вид публікації Вихідні дані Співавтори
1 Синергетичний підхід до викладання основ композиції у підготовці фахівців дизайну стаття Педагогічні інновації: ідеї, реалії, перспективи. – К.: Інститут реклами, 2004. – С. 66-68. Фахове видання
2 Теорія дизайну: від питання визначення до питання методології стаття Вісник Університету «Україна». – Серія «Сучасні інженерні технології». – К.: Університет «Україна», 2011. – №1. – С. 34-38. Фахове видання Гук Л.Л.
3 Концептуальність освітлювальних технологій у моделюванні сучасного бізнес-простору на прикладі інтернет-кафе «Cbitline» тези Молодь: освіта, наука, духовність. Тези доповідей. – К.: Університет «Україна», 2011. – С. 291-292. Фахове видання Жовтоног С.Є.