Гук Леонід Йосипович

Кафедра дизайну

Посада: професор кафедри

Досвід роботи: 32 роки, в Університеті “Україна” – з 2002 року

Почесні звання і відзнаки:

Член Національної спілки художників України (2000)

Заслужений працівник культури України (2001)

Біографія

Народився 14 лютого 1959 року в селі Кривухи Рівненської області.

Працює в галузі художнього оформлення. Основні твори: художнє оформлення – м. Києва до Дня Незалежності України (1996), Майдану Незалежності до Новорічно-Різдвяних свят (1997), опери «Цар Едіп».

Відомості про вищу освіту

У 1986 році закінчив Львівський державний інститут прикладного та декоративного мистецтва. Педагоги з фаху – С. Соколов, О. Вендзилович.

Після закінчення інституту працював на Виробничому об’єднанні «Київміськоформлення»; з 2002 року – на кафедрі дизайну Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» (Київ).

Основні етапи діяльності

У 1976-1978 роках працював на Заводі гумовотехнічних виробів на посадах робітника будівельного майданчика І розряду, художником-оформлювачем.

У 1986 році після закінчення інституту працював на Виробничому об’єднанні «Київміськоформлення» на посаді художника-оформлювача.

З 2002 року працює на кафедрі дизайну Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» (Київ).

Викладає дисципліни

  1. Композиція
  2. Основи моделювання та формоутворення
  3. Макетування
  4. Основи композиційної та проектної графіки
  5. Дизайнерське проектування
  6. Сучасне мистецтво (Contemporari)

Галузь наукових інтересів

Перелік наукових праць за останні роки

№ з/п Назва публікації Вид публікації Вихідні дані Співавтори
1 Синергетичний підхід до викладання основ композиції у підготовці фахівців дизайну стаття Педагогічні інновації: ідеї, реалії, перспективи. – К.: Інститут реклами, 2004. – С. 66-68. Фахове видання
2 Теорія дизайну: від питання визначення до питання методології стаття Вісник Університету «Україна». – Серія «Сучасні інженерні технології». – К.: Університет «Україна», 2011. – №1. – С. 34-38. Фахове видання Гук Л.Л.
3 Концептуальність освітлювальних технологій у моделюванні сучасного бізнес-простору на прикладі інтернет-кафе «Cbitline» тези Молодь: освіта, наука, духовність. Тези доповідей. – К.: Університет «Україна», 2011. – С. 291-292. Фахове видання Жовтоног С.Є.