науково-дослідна лабораторія гончарного мистецтва

З 1 грудня 2019 р. на базі кафедри дизайну та кафедри сучасної інженерії та нанотехнологій Інженерно-технологічного інституту Університету «Україна» функціонує науково-дослідна лабораторія гончарного мистецтва.

Мета створення лабораторії – використання гончарного мистецтва як інклюзивного культурного продукту, активне залучення людей з інвалідністю, розвиток потенціалу митців з інвалідністю та промоція гончарного мистецтва в українському суспільстві.

Цілі діяльності лабораторії – залучення людей з інвалідністю до гончарних мистецьких практик та їх соціалізація за допомогою арт-терапії, а також використання гончарного мистецтва для долучення людей з інвалідністю до культурно-мистецьких практик та подальшого розвитку інклюзивного суспільства в Україні.

В діяльності лабораторії беруть участь колективи викладачів та студентів двох кафедр Університету, кафедри дизайну та кафедри сучасної інженерії та нанотехнологій. Перша забезпечує дизайнерську діяльність, а друга – техноло­гічну складову, потребу в матеріалах та енергетичних ресурсах.

Обидві кафедри забезпечено усіма необхідними зручностями для осіб з інвалідністю, зокрема пандусами, ліфтами, спеціально обладнаними санвузлами, медичними кабінетами, кабінетами психологічної підтримки, їдальнями, буфетами, бібліотеками, місцями для відпочинку, транспортом для перевезення осіб із інвалідністю та матеріалів і виробів. Використання транспортних засобів дозволяє організацію певних робіт для осіб з інвалідністю на дому.

Запрошуємо до роботи в лабораторії усіх бажаючих студентів, зокрема з інвалідністю, а також учасників дитячих центрів та гуртків творчості, студентів інших навчальних закладів різного ступеню акредитації та форм власності, дорослих громадян, ветеранів АТО.

Під керівництвом досвідчених викладачів-наставників, всі бажаючі зможуть оволодіти гончарним мистецтвом, пройти курс арт-терапії із супроводом професійного психолога.

З більш детальною інформацією щодо участі в роботі лабораторії Ви можете звернутися до:

Булгаков Віктор Петрович (096-361-43-03) – завідувач науково-дослідної лабораторії гончарного мистецтва Інженерно-технологічного інституту Університету «Україна»;

Малишев Віктор Володимирович (064-406-53-99) – директор Інженерно-технологічного інституту Університету «Україна»;

Гук Леонід Йосипович (068-593-57-63) – завідувач кафедри дизайну Інженерно-технологічного інституту Університету «Україна»